Sahada Buluşalım

Gizlilik Politikası
Bu gizlilik politikası, Sahada Buluşalım (bundan sonra “Hizmet Sağlayıcı” olarak anılacaktır) tarafından mobil cihazlara yönelik olarak Ücretsiz hizmet olarak oluşturulan Sahada Buluşalım uygulaması (bundan böyle “Uygulama” olarak anılacaktır) için geçerlidir. Bu hizmet “OLDUĞU GİBİ” kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Bilgi Toplama ve Kullanma
Uygulama, indirdiğinizde ve kullandığınızda bilgi toplar. Bu bilgiler aşağıdaki gibi bilgileri içerebilir:

  • Cihazınızın İnternet Protokolü adresi (ör. IP adresi)
  • Uygulamanın ziyaret ettiğiniz sayfaları, ziyaretinizin tarihi ve saati, bu sayfalarda geçirilen süre
  • Başvuruda geçirilen süre
  • Mobil cihazınızda kullandığınız işletim sistemi

Uygulama cihazınızın konumunu toplayarak Hizmet Sağlayıcının yaklaşık coğrafi konumunuzu belirlemesine ve aşağıdaki şekillerde kullanmasına yardımcı olur:

  • Coğrafi Konum Hizmetleri: Hizmet Sağlayıcı, kişiselleştirilmiş içerik, ilgili öneriler ve konuma dayalı hizmetler gibi özellikler sağlamak için konum verilerini kullanır.
  • Analitikler ve İyileştirmeler: Birleştirilmiş ve anonimleştirilmiş konum verileri, Hizmet Sağlayıcının kullanıcı davranışını analiz etmesine, eğilimleri belirlemesine ve Uygulamanın genel performansını ve işlevselliğini iyileştirmesine yardımcı olur.
  • Üçüncü Taraf Hizmetleri: Hizmet Sağlayıcı periyodik olarak anonimleştirilmiş konum verilerini harici hizmetlere iletebilir. Bu hizmetler, Uygulamayı geliştirmelerine ve tekliflerini optimize etmelerine yardımcı olur.

Hizmet Sağlayıcı, sağladığınız bilgileri size önemli bilgiler, gerekli bildirimler ve pazarlama promosyonları sağlamak amacıyla zaman zaman sizinle iletişime geçmek için kullanabilir.

Daha iyi bir deneyim için, Uygulamayı kullanırken Hizmet Sağlayıcı bize e-posta, ad, telefon, doğum günü dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere belirli kişisel bilgileri sağlamanızı isteyebilir. Hizmet Sağlayıcının talep ettiği bilgiler kendileri tarafından saklanacak ve bu gizlilik politikasında açıklandığı şekilde kullanılacaktır.

Üçüncü Taraf Erişimi
Hizmet Sağlayıcının Uygulamayı ve hizmetlerini iyileştirmesine yardımcı olmak için harici hizmetlere yalnızca toplu, anonimleştirilmiş veriler periyodik olarak iletilir. Hizmet Sağlayıcı, bilgilerinizi bu gizlilik bildiriminde açıklanan şekillerde üçüncü taraflarla paylaşabilir.

Uygulamanın, verilerin işlenmesiyle ilgili kendi Gizlilik Politikasına sahip üçüncü taraf hizmetlerini kullandığını lütfen unutmayın. Uygulamanın kullandığı üçüncü taraf hizmet sağlayıcıların Gizlilik Politikasına ilişkin bağlantılar aşağıda yer almaktadır:

Hizmet Sağlayıcı, Kullanıcı Tarafından Sağlanan ve Otomatik Olarak Toplanan Bilgileri aşağıdaki durumlarda açıklayabilir:

mahkeme celbi veya benzeri yasal sürece uymak gibi yasaların gerektirdiği hallerde;
Kendi haklarını korumak, sizin veya başkalarının güvenliğini korumak, dolandırıcılığı araştırmak veya bir devlet talebine yanıt vermek için açıklamanın gerekli olduğuna iyi niyetle inandıklarında;
Kendileri adına çalışan güvenilir hizmet sağlayıcıları, kendilerine açıkladığımız bilgileri bağımsız olarak kullanma hakkına sahip değildir ve bu gizlilik bildiriminde belirtilen kurallara uymayı kabul etmişlerdir.

Vazgeçme Hakları
Uygulamanın tüm bilgi toplamasını, uygulamayı kaldırarak kolayca durdurabilirsiniz. Mobil cihazınızın bir parçası olarak veya mobil uygulama pazarı veya ağı aracılığıyla mevcut olabilecek standart kaldırma işlemlerini kullanabilirsiniz.

Veri Saklama Politikası
Hizmet Sağlayıcı, Kullanıcı Tarafından Sağlanan verileri, Uygulamayı kullandığınız süre boyunca ve sonrasında makul bir süre boyunca saklayacaktır. Uygulama aracılığıyla sağladığınız Kullanıcı Tarafından Sağlanan Verilerin silinmesini istiyorsanız lütfen kendileriyle sahadabulusalim@gmail.com adresinden iletişime geçin; makul bir sürede yanıt vereceklerdir.

Çocuklar
Hizmet Sağlayıcı, Uygulamayı 13 yaşın altındaki çocuklardan bilerek veri istemek veya onlara pazarlamak için kullanmaz.

Uygulama 13 yaşın altındaki kişilere hitap etmemektedir. Hizmet Sağlayıcı, 13 yaşın altındaki çocuklardan bilerek kişisel olarak tanımlanabilir bilgiler toplamaz. Hizmet Sağlayıcının 13 yaşın altındaki bir çocuğun kişisel bilgi sağladığını tespit etmesi durumunda, Hizmet Sağlayıcı bu bilgiyi sunucularından derhal silecektir. Ebeveyn veya vasiyseniz ve çocuğunuzun bize kişisel bilgiler verdiğini biliyorsanız, gerekli işlemleri yapabilmeleri için lütfen Hizmet Sağlayıcıyla (sahadabulusalim@gmail.com) iletişime geçin.

Güvenlik
Hizmet Sağlayıcı bilgilerinizin gizliliğinin korunması konusunda endişe duymaktadır. Hizmet Sağlayıcı, Hizmet Sağlayıcının işlediği ve sakladığı bilgileri korumak için fiziksel, elektronik ve prosedürle ilgili korumalar sağlar.

Değişiklikler
Bu Gizlilik Politikası zaman zaman herhangi bir nedenle güncellenebilir. Hizmet Sağlayıcı, bu sayfayı yeni Gizlilik Politikasıyla güncelleyerek Gizlilik Politikasındaki herhangi bir değişikliği size bildirecektir. Kullanıma devam edilmesi tüm değişikliklerin onaylanması anlamına geldiğinden, herhangi bir değişiklik için bu Gizlilik Politikasına düzenli olarak başvurmanız tavsiye edilir.

Bu gizlilik politikası 2024-05-20 tarihinden itibaren geçerlidir

Rızanız
Uygulamayı kullanarak, bilgilerinizin bu Gizlilik Politikasında şu anda belirtildiği ve bizim tarafımızdan değiştirildiği şekilde işlenmesine izin vermiş olursunuz.

Bize Ulaşın
Uygulamayı kullanırken gizlilikle ilgili sorularınız varsa veya uygulamalara ilişkin sorularınız varsa, lütfen sahadabulusalim@gmail.com adresinden e-posta yoluyla Hizmet Sağlayıcı ile iletişime geçin.